TRAGEDIJA NA AUTO-PUTU KOD NIŠA: Jedan brat poginuo, drugi teško povređen
D. K. (62) iz Smedereva je poginuo, dok je njegov brat I. K. (58), sa prebivalištem u Beogradu, teško povređen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 14 sat na auto-putu Beograd – Niš, nedaleko od Malčanske petlje.
Foto: N. Skenderija
Do udesa je došlo kada je D. K. koji je upravljao "pežoom 206", smederevskih tablica iz još neutvrđenih razloga izgubio kontrolu nad volanom usled čega je automobil udario u zaštitnu ogradu, zarotirao se, a zatim se još jednom zabio u metalni odbojnik.
Od siline udarca, vozilo je bilo potpuno smrskano, pa su Hitnoj pomoći asistirali vatrogasci, koji su iz gomile zgužvanog metala izvukli D. K. koji nije davao znake života.
Njegov brat je prebačen u Urgentni centar niškog Univerzitetskog kliničkog centra na dijagnostiku i prema prvim informacijama, ima teže povrede, ali nije životno ugrožen.
Policija je obavila uviđaj, uzrok nesreće se utvrđuje, a o događaju je obavešteno nadležno tužilaštvo.
Prema nezvaničnim informacijama, braća su se vraćala kući sa parastosa ocu.
(Telegraf)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)