BICIKLISTA TEŠKO POVREĐEN: Saobraćajna nesreća na uglu Višegradske i Kneza Miloša
BICIKLISTA je teško povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se protekle noći dogodila u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Nesreća se dogodila na uglu Višegradske ulice i Kneza Miloša u 22.19 časova, a povređeni je prevezen u Urgentni centar.
U 00.51 na Slaviji kod restorana brze hrane Mekdonalds, jedna osoba je lakše povređena u udesu.
Ekipe Hitne pomoći su tokom noći obavile ukupno 114 intervencija, od kojih je 25 bilo na javnom mestu. Za pomoć su se najviše javljali astmatičari.
BONUS VIDEO: ŽENA UBILA MUŽA NA ČUKARICI: Prvi snimci sa mesta zločina
Preporučujemo
DETE POVREĐENO U SUDARU AUTOBUSA I VOZILA: Saobraćajna nesreća u Kaluđerici
01. 06. 2026. u 21:55
DRAMATIČNA NOĆ U BEOGRADU: Čak 5 saobraćajnih nesreća, jedna osoba teško povređena
01. 06. 2026. u 07:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)