POGINUO BICIKLISTA: Saobraćajna nesreća na putu od Budisave prema Kaću
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći na putu od Budisave prema Kaću, poginuo je biicklista kada je na njega naleteo automobil.
FOTO:Lj.P.
Nesreća se dogodila oko 14 časova, na ulazu u Kać.
Kako je za "Novosti" rekao dr Zoran Krulj, portparol Zavoda za urgentnuu medicinu, njihova urgentna lekarska ekipa je u 14.13 sati upućena na lice mesta po prvom prioritetu.
Uprkos sprovedenim merama kardiopulmonalne reanimacije, zbog težine povreda, konstatovana je smrt muškarca starosti 78 godina.
Policija obavlja uviđaj i utvrđuje sve okolnosti ove nesreće.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"SRBI SU UNIVERZUM DOBROTE" Rus objasnio zašto IPAK napušta našu zemlju - jedan problem presudio
RUS Vadim je istakao pozitivne aspekte života u Srbiji, uključujući dobrotu ljudi, sigurnost i dostupnost resursa.
14. 12. 2025. u 17:33
Komentari (0)