DEČAKA (10) UDARIO AUTOBUS: Teška saobraćajna nesreća u Nišu, u toku uviđaj

Desetogodišnji dečak povređen je danas oko 15.15 časova u Ulici Branka Miljkovića u Nišu, kada ga je udario autobus gradskog saobraćaja.

ДЕЧАКА (10) УДАРИО АУТОБУС: Тешка саобраћајна несрећа у Нишу, у току увиђај

Foto SK

Kako saznajemo ima povredu glave, ali nije gubio svest.

Uviđaj je u toku, a o saobraćajnoj nesreći je obavešteno OJT Niš.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?