BURNA NOĆ U BEOGRADU: Pucnjava, saobraćajka - Hitna intervenisala više od 100 puta
MLADIĆ star 23 godine zadobio je sinoć na Karaburmi dve prostrelne rane iz vatrenog oružja u predelu butine, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: M.Stevanović
Do pucnjave je došlo u 20.14 u Danteovoj ulici, a mladić je posle ukazane prve pomoći prevezen u Urgentni centar na dalje lečenje.
Jedna osoba je lakše povređena u saobraćajnoj nezogi da uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ulice Branka Krsmanovića i njemu je na licu mesta ukazana prva pomoć.
Hitna pomoć noćas je intervenisala ukupno 108 puta, od toga je osam intervencija bilo na javnim mestima. Kao i svake noći, pomoć su najviše tražili hronični bolesnici - astmatičari, srčani bolesnici, hipertenzičari i psihijatrijski pacijenti.
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)