AUTOBUS IZLETEO SA PUTA NA MILJAKOVCU: Dve osobe povređene
NA MILjAKOVCU su jutros dve osobe lakše povređene kada je autobus izleteo sa puta, a drugih većih incidenata tokom noći nije bilo, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći.
Foto: M.Stevanović
Jutros oko 4.10 časova u naselju Miljakovačke šume, u blizini okretnice, autobus je izleteo sa puta. Tom prilikom dve osobe su zadobile lakše povrede i one su prevezene u Urgentni centar.
Ekipe Hitne pomoći imale su tokom noći 92 intervencije, od toga je 19 na javnim mestima, uglavnom zbog alkoholisanih osoba.
Pomoć su najviše tražili hronični pacijenti, srčani i psihijatrijski bolesnici i hipertenzičari.
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)