OVAKO IZGLEDA VIKENDICA MASOVNOG UBICE IZ MLADENOVCA NAKON VATRENE STIHIJE: Posle požara ostali samo crni zidovi (VIDEO, FOTO)
VIKENDICA u naselju Varovnice kod Šepšina, a koja je u vlasništvu Uroša Blažića masovnog ubice iz Mladenovca, sinoć je izgorela u požaru.
Foto: V. Danilov
Podsetimo, nakon pretresa vikendica je zapečaćena, a u dvorištu je ostao pas, kog je Blažićeva majka obilazila i hranila.
Blažić je u toj kući jedno vreme i živeo, nakon razmirica sa roditeljima.
Vatrogasci su odmah izašli na teren i ugasili požar. Kako je kuća prazna, povređenih nije bilo. Nije poznato da li je požar izbio zbog neispravnih instalacija ili je podmetnut.
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (1)