REPA I ALKOHOL IZAZVALI SUDARE: Kod mostova preko Velikog bačkog kanala dve nezgode sa po četiri vozila, čudom bez povređenih
TOKOM vikenda u Zapadnobačkom okrugu dogodile su se dve saobraćajne nezgode sa po četiri vozila, obe u blizini mostova preko Velikog bačkog kanala.
Foto: T. T.
Put od Kule prema Vrbasu bio je u zastoju zbog lančanog sudara, u kojem su učestvovala dva kamiona i dva automobila. Čudom nije bilo povređenih, a nezgodu je, prema navodima očevidaca, izazvao kamion natovaren šećernom repom, koji je nadomak mosta bio u preticanju.
Mnogo duže, u subotu (24.12) od 19.30 do 22.30, bio je zatvoren za saobraćaj put Sombor – Apatin, na kojem su se, između mosta na kanalu i skretanja prema salaškom naselju Bukovac, sudarila četiri putnička automobila. Više osoba je povređeno, a pominje se da je jedan od vozača imao 1,8 promila alkohola u krvi.
Somborci ističu da je skretanje prema Bukovcu veoma rizično jer vozila ubrzavaju posle silaska sa mosta, smatrajući da je to bio uzrok nezgode.
Preporučujemo
POVREĐENE DVE OSOBE: Direktan sudar automobila u Beogradu, policija na terenu
24. 12. 2022. u 21:40
POZNAT IDENTITET POGINULOG KOD LjUBOVIJE: Nastradao mladić, dvoje povređeno
24. 12. 2022. u 19:20
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)