UHAPŠEN PLANJANIN KOD PARAĆINA: Vozio po dejstvom psihoaktivnih supstanci, pa izazvao udes
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Paraćinu zadržali su četrdesetogodišnjeg muškarca iz Velike Plane koji je, vozeći pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj se sudarilo više vozila.
Foto: M. D.
On je, na putu Paraćin - Zaječar, upravljajući automobilom „reno kangu“, pokušao nepropisno da pretekne kolonu vozila, a potom udario u kamione „reno“ i „volvo“ i automobil „bmv“, navodi se u saopštenju PU Jagodina.
U ovoj nezgodi, vozač „reno kangua“ zadobio je lakše povrede, kao i putnica iz „bmv“.
Zbog sumnje da je izazvao ovu saobraćajnu nezgodu, protiv četrdesetogodišnjaka će, po nalogu nadležnog tužilaštva, biti podnete i krivična i prekršajna prijava po Zakonu o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)