ČETIRI OSOBE LAKŠE POVREĐENE: U Južnobačkom okrugu za dan se dogodilo deset saobraćajnih nesreća
U PROTEKLA 24 sata na području Južnobačkog okruga, dogodilo se deset saobraćajnih nesreća, u kojima su četiri osobe lakše povređene.
FOTO: I. Mitić
U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se sedam saobraćajnih nesreća, u kojima su četiri osobe zadobile lake telesne povrede.
Policijska uprava u Novom Sadu je prethodnog dana, 17 juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 336 saobraćajna prekršaja, a iz saobraćaja je isključeno 17 vozača i pet vozila. Zadržana su tri vozača, od kojih dva zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a jedan zbog sumnje da će nastaviti sa činjenjem prekršaja. Svi zadržani vozači će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)