BACIO RUČNU BOMBU: Leskovčanin uhapšen posle devet godina od učinjenog dela
24. 03. 2021. u 17:02
UPORNIM i intenzivnim radom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, u okviru akcije „Gnev“, uhapsili su N.K. (30) iz ovog grada, osumnjičenog da je pre devet godina, u jednoj ulici, bacio ručnu bombu koja je oštetila zidove i prozore kuća kao i parkirane automobile.
Povezane vesti
AKCIJA "GNEV": Pronađena droga, hapšenje u Obrenovcu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u okviru akcije „Gnev" uhapsili su D.D. (1976) iz Obrenovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je sinoć iz MUP-a.
23. 03. 2021. u 07:28
STRAŠNO OTKRIĆE U NAPUŠTENOJ KUĆI U BOGATIĆU: Deca bila u opasnosti, odmah su zvali roditelje
U napuštenoj kući u centru Sovljaka, kod Bogatića, dva dečaka stara 10 godina su pronašla "Zolju", ručni protivoklopni raketni bacač M-80.
22. 03. 2021. u 22:08
KRVAVA PORODIČNA DRAMA: Muž zario nož supruzi u grudni koš, a zatim izbo sebe tri puta!
NOVOPAZARAC M.H. povredio je suprugu S.H. nanevši joj ubodnu ranu, najverovatnije nožem, u predelu grudnog koša, nakon čega je pokušao da izvrši samoubistvo, nezvanično saznaju Večernje novosti.
21. 03. 2021. u 14:29
PRIVEDENI OSUMNJIČENI ZA RASTURANJE NARKOTIKA: Policija pretresom pronašla heroin
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su M. M. (40) i M. N. (39) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
20. 03. 2021. u 17:25
UHAPŠEN NA DELU SA PLENOM: Muškarac pokušao da pokrade mehaničarsku radnju
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzom i efikasnom akcijom uhapsili su K. N. (1998) u trenutku izvršenja krivičnog dela teška krađa.
20. 03. 2021. u 17:17 >> 17:19
Najnovije iz rubrike
VOZAČU SANITETA SE U NIŠU BORE ZA ŽIVOT: Novi detalji saobraćajne nesreće u Grdelici, uhapšen kamiondžija, državljanin Severne Makedonije
VOZAČ sanitetskog vozila iz Vranja Mario Ilić (41) koji je teško povređen u saobraćajnoj nezgodi u Grdelici nalazi se na mehaničkoj ventilaciji,trenutno stabilnih vitalnih parametara, ali i dalje je životno ugrožen.
23. 07. 2026. u 16:16
SUD LESKOVČANINU ODREDIO PRITVOR: Osnovano se sumnja da je polno uznemiravao maloletnicu
Osnovni sud u Leskovcu odredio je danas tridesetodnevni pritvor D.Đ. iz ovog grada zbog sumnje da je polno uznemiravao maloletnicu.
23. 07. 2026. u 16:01
DOLAZILA U SRBIJU ZBOG OČEVE SAHRANE, SADA NJOJ SPREMAJU POSLEDNJI ISPRAĆAJ: Porodica skuplja novac za transport Verinog tela iz Dalasa
PORODICA i prijatelji Vere Pitulić, poreklom iz sela Uzići kod Požege, koja je ubijena u Dalasu u Sjedinjenim Američkim Državama, pokrenuće akciju prikupljanja sredstava za transport njenog tela u Srbiju, gde će biti sahranjena.
23. 07. 2026. u 15:39
OTEO PAZAR IZ APOTEKE: Prvo tužilaštvo u Beogradu pokrenulo istragu protiv osumnjičenog za razbojništva
PRVO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je krivični postupak protiv N. M. (54) zbog sumnje da je izvršio krivična dela razbojništvo o pokušaj razbojništva.
23. 07. 2026. u 15:34
TRI OSOBE POGINULE, JEDNA TEŠKO I ŠEST LAKŠE POVREĐENO: U Južnobačkom okrugu za dan dogodilo se sedam saobraćajnih nesreća
NA putevima u Južnobačkom okrugu, u sredu, 22. jula dogodilo se sedam saobraćajnih nesreća u kojima su tri osobe poginule, jedna je zadobila teške, a šest lake povrede. U istom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se pet saobraćajnih nesreća u kojima su tri osobe poginule, jedna je teže, a četiri su lakše povređene.
23. 07. 2026. u 13:53
Komentari (0)