NIJE HTEO DA SE RAZVEDE I DELI IMOVINU: Otkriven razlog zašto je bivši policajac u junu ubio suprugu
ISTRAGA protiv Željka Delibašića (61), osumnjičenog da je 2. juna ove godine u porodičnom stanu u Beogradu ubio suprugu Ankicu (57), privedena je kraju, jer se čeka još samo da se Višem tužilaštvu dostavi sudsko-medicinsko veštačenje.
FOTO: Arhiva novosti
Kako saznajemo do sada su saslušani svi svedoci, između ostalih njihova zajednička ćerka, kao i ćerka ubijene Ankice, kojoj Delibašić nije biološki otac. Iskaz je dao i policajac, kojem se okrivljeni tog dana predao, jer je po učinjenom ubistvu sam otišao u policijsku stanucu i prijavio se. Posle se na saslušanju u Višem tužilaštvu branio ćutanjem.
Urađeno je i psihijatrijsko veštačenje osumnjičenog Delibašića.
Prema našim informacijama Ankica je htela da se razvedu i podele imovinu na pola, stan i novac, a Željko to nije želeo. Sumnja se da je to motiv zločina koji je počinio i razlog zašto je potegao nož i ubio suprugu.
On je inače bivši policajac u penziji, koji je ratovao na Kosovu i Metohiji, dok je Ankica bila šnajderka i krojila je odeću za učesnike "Zvezda Granda".
Kako se sumnja Delibašić je u porodičnom stanu oko 5:15 časova ubio suprugu tako što joj je kada se vraćala u krevet, u poluležećem položaju, iznenada prišao i kuhinjskim nožem joj zadao više ubodnih rana u predelu grudi i vrata, usled čega je ona preminula na licu mesta. Nož je ostavio na njenim grudima, istuširao se, presvukao garderobu i obuću, pa otišao u policijsku stanicu Rakovica, gde se prijavio.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TRAGEDIJA KOD OBRENOVCA: Muškarac poginuo dok je prao auto u dvorištu
20. 07. 2026. u 08:35
MLADIĆ TEŠKO POVREĐEN, ZAVRŠIO NA URGENTNOM: Saobraćajna nesreća u Ustaničkoj ulici
20. 07. 2026. u 07:41
SKINUT SA RESPIRATORA: Zdravstveno stanje dečaka koji je povređen u Crnoj Gori
20. 07. 2026. u 07:03
TRAGEDIJA U BORČI: Kći Nevene Hot poginula u stravičnom udesu - završile na krovu
19. 07. 2026. u 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)