HITNA DOVEZLA MALOLETNIKA U BOLNICU SA POVREDAMA: Tvrdi da je pretučen zbog mobilnog telefona, istraga u toku
U DEČIJU bolnicu u Tiršovoj ulici primljen je M.R. (16) sa povredama po telu za koje je, u prisustvu roditelja, rekao da mu je nanela njemu nepoznata osoba.
Foto Tanjug
O napadu je obaveštena policija na Novom Beogradu i tužilaštvo, piše Telegraf.rs.
M.R. je rekao da se šetao ulicom kada ga je napao nepoznati mladić. On mu je, navodno, tražio telefon, ali je ovaj odbio da ga da. Tada ga je povredio po rukama.
Istraga u ovom slučaju je u toku.
Maloletnik je napadnut u četvrtak na Novom Beogradu.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDERI U AKCIJI: Borbena misija u pravcu južnog Donjecka
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)