MALOLETNICI UHAPŠENI ZBOG DOJAVA O BOMBAMA: U Kladovu policija privela dečake stare 15 i 16 godina
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu uhapsili su petanaestogodišnjeg i šesnaestogodišnjeg mladića iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje panike i nereda.
Foto: S. M. Jovanović
Oni se sumnjiče da su pre nekoliko dana pozvali policiju i prijavili da je, u jednoj osnovnoj školi u Kladovu, postavljena bomba, a potom je šesnaestogodišnjak prijavio da je postavljena bomba i u jednoj diskoteci u istom gradu.
Policija je utvrdila da se radi o lažnim dojavama. Osumnjičeni će, u zakonskom roku, biti privedeni sudiji za maloletnike Višeg suda u Negotinu.
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (1)