ISTRAGA ZBOG POGIBIJE TRI LICA U KRUŠEVCU: Osumnjičeni vozač iz Aleksandrovca

MLADIĆ Ilija.S. (20) iz Aleksandrovca predmet je istrage Višeg javnog tužilaštva u Kruševcu zbog teške saobraćajne nesreće sa tri poginula lica 29. juna na Bruskom putu.

ИСТРАГА ЗБОГ ПОГИБИЈЕ ТРИ ЛИЦА У КРУШЕВЦУ: Осумњичени возач из Александровца

FOTO: Privatna arhiva

Istraga se vodi zbog postojanja osnova sumnje da je izvršeno krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, potvrđeno je "Novostima".

 Osumnjičeni je bio u pritvoru dve nedelje, a Mudrakovac, odakle su nastradali M. M. (29), A. M. (28) i A. P. (62), ne prestaje da žali za izgubljenim životima.

U nesreći su Kruševljani bili u putničkom vozilu „ford fokus“, pri direktnom sudaru sa „audijem“, za čijim je volanom bio Župljanin. Neposredno posle nesreće utvrđeno je da se "audi" kretao neprilagođenom brzinom i da je do kobnog kontakta došlo u trenutku kada je "ford" ušao u skretanje.

Nedavno su donete posebne bezbednosne mere na tzv.putu smrti, koji je i ranije bio mesto pogibije učesnika u saobraćaju. Veruje se da će te mere moći da spreče nove tragedije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU SREĆNI LJUDI? Morala sam da pobegnem...