CARINICI ZAPLENILI VIŠE OD POLA TONE SUVOG MESA: U šest kofera spakovano sve - od sudžuka do pečenice

Dragana ZEČEVIĆ

24. 11. 2022. u 21:32

NA KONTROLNOM punktu na administrativnom prelazu Merdare srpski carinici su zaplenili više od 530 kilograma goveđeg mesa odnosno sudžuka i pečenice.

ЦАРИНИЦИ ЗАПЛЕНИЛИ ВИШЕ ОД ПОЛА ТОНЕ СУВОГ МЕСА: У шест кофера спаковано све - од суџука до печенице

foto :D.Z.

Kako je saopštila Uprava carina suvim mesom bili su napunjeni koferi među prtljagom jednog autobusa na liniji iz Prizrena ka Nemačkoj.

Iako su vozači i putnici carinicima izjavili da osim ličnog prtljaga nemaju ništa da prijave, u prtljažnom delu autobusa pronađeno je šest kofera punih suvomesnatih proizvoda.

S obzirom da je krijumčarena roba bila neadekvatno upokovana, bez uverenja o zdravstvenoj ispravnosti, sud je u hitnom postupku naložio oduzimanje i uništenje mesa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis