UHAPŠEN MUŠKARAC KOJI JE IZBO NOŽEM ŽENU U FUTOGU: Počinilac dever nesrećne žene - svemu prethodila svađa među braćom
Novosadska policija je, kako saznajemo, privela danas četrdesetosmogodišnjeg muškarca, za koga se sumnja da je danas, nešto pre 13 časova, nožem izbo N. B. (42) u Futogu u Ulici cara Lazara.
anpleš
Kako nezvanično saznajemo, privedeni je dever nesrećne žene, a svemu je navodno prethodila svađa između dva brata.
Dok je trajala rasprava među braćom, kako saznajemo, žena se umešala nameravajući da odbrani muža, kada ju je napao dever.
Povređenoj ženi je na licu mesta lekarsku pomoć pružila medicinska ekipa Zavoda za hitnu pomoć i posle inicijalnog zbrinjavanja je prevezla na odeljenje hirurgije Kliničkog centra Vojvodine, kazao je dr Zoran Krulj, portparol Zavoda za hitnu medicinsku pomoć.
U Urgentni centar Univerzitetskog kliničkog centra Vojvodine, kako navode u PR službi, primljena je pacijentkinja N. B. (42) sa višestrukim povredama u vidu ubodnih rana. Posle hitne, blagovremene, kompletne dijagnostike, hirurške obrade rane, lekarske pomoći i zbrinjavanja, pacijentkinja je zadržana u Urgentnom centru na daljem konzervativnom lečenju.
BONUS VIDEO:
UŽAS U NIŠU: Sumnja se da je muž izbo ženu, pa sebe
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)