TINEJDŽER (17) BRUTALNO PRETUČEN U NIŠU: Oborili ga na beton, gazili i šutirali!
MALOLETNIK M.M. (17) zadobio je teške telesne povrede od gaženja i šutiranja kada je pao na beton, a u tuči više lica koja se dogodila sinoć oko 21.30 sati kod kružnog toka u Nišu.
Foto: D. Balšić
On je završio u Urgentnom centru u Nišu jer je posle jednog udarca pao, a onda je nastavljeno njegovo prebijanje.
- Maloletno lice ima prelom kažiprsta desne šake. To je imobilisano ambulantno i on je pušten kući - rečeno je u Univerzitetsko kliničkom centru.
Policija za sada ispituje sve okolnosti pod kojima se tuča zbila i šta je uzrokovalo. Kako smo nezvanično saznali, reč je o dve grupe mladih ljudi koje su se susrele u Ulici Vojvode Mišića, a posle kratke rasprave došlo je do tuče.
(Kurir)
BONUS VIDEO - DRAMA U CENTRU BEOGRADA: Gori automobil kod Jugoslovenskog dramskog
Preporučujemo
UMESTO DA SLAVE ROĐENDAN, GRCAJU U SUZAMA: Tuga u kućama nastradalih mladića kod Vršca (FOTO/VIDEO)
18. 01. 2022. u 14:08 >> 20:27
UŽASNA NESREĆA U BUGARSKOJ: Povređeno 29 putnika s Kosmeta, autobus smrskan! (VIDEO)
18. 01. 2022. u 14:27
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)