ŠANSA ZA JOŠ 150 STUDENATA: Praksa u javnim preduzećima i Ministarstvu građevinarstva
RASPISAN je konkurs za treći ciklus prakse za novih 150 studenata završnih godina Beogradskog univerziteta, u oblasti građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture. Prijave mogu da se podnesu do 1. novembra elektronskim putem, na portalu Centra za razvoj karijere u Beogradu. Studenti će tokom tri meseca imati priliku da steknu iskustvo kroz rad na velikim infrastrukturnim projektima u preduzećima i resornom Ministarstvu.
Foto: Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture
- Praksa će trajati od 20. novembra ove do 20. februara 2024. godine - rekao je ministar Goran Vesić. - Tokom prakse studenti će imati obezbeđenu novčanu nadoknadu i neposredno određenog mentora iz reda zaposlenih koji pišu izjave. Na taj način će praksa biti priznata na njihovim fakultetima.
Vesić je rekao da je tokom nedavnog boravka u Kini zajedno sa Ministarstvom saobraćaja i transporta Kine dogovorio zajednički program za studente Beogradskog, ali i Niškog, Prištinskog, Novosadskog i drugih univerziteta u Srbiji.
Preporučujemo
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)