REŠEN VIŠEDECENIJSKI PROBLEM STANOVNIKA RAKOVICE: Kraj prve faze radova na uređenju Kijevskog potoka
RADOVI na prvoj fazi regulacije Kijevskog potoka u Rakovici, privode se kraju. Uređeno je korito potoka u dužini od 265 metara, a naredna faza posla počeće naredne nedelje.
Foto privatna arhiva
Završne radove obišli su predsednik GO Rakovica Miloš Simić, gradski sekretar za privredu Milinko Veličković, predstavnici firme Hidromontaža d.o.o. i JVP Beogradvode.
- Opredelili smo sredstva i do kraja godine će biti završen kompletan projekat regulacije preostalog dela od 1,2 kilometara. Naredne godine ćemo početi izvođenje radova na sledećoj fazi. Nadam se da će za dve do tri godine kompletno biti uređen Kijevski potok - rekao je sekretar Veličković.
Završetkom radova, rešiće se višedecenijski problem koji imaju građani ovog dela Rakovice, gde se nakon obilnih padavina Kijevski potok često izlivao i plavio domaćinstva.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OJAČANO PARTNERSTVO: Osniva se predstavništvo Ministarstva odbrane Rusije u Srbiji
21. 10. 2020. u 12:20
DOKTOR OTKRIO NEVEROVATNU ČINjENICU: Ima ljudi koji još ne znaju za koronu
21. 10. 2020. u 09:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)