OVI LETOVI SE SUTRA OTKAZUJU: Hitno se oglasila Er Srbija, evo šta je razlog

USLED generalnog štrajka zaposlenih na aerodromu Berlin Brandenburg u Nemačkoj, koji je najavljen za sutra 18. marta 2026, Er Srbija je prinuđena da otkaže letove između Beograda i Berlina JU356 i JU357.

ОВИ ЛЕТОВИ СЕ СУТРА ОТКАЗУЈУ: Хитно се огласила Ер Србија, ево шта је разлог

Foto Air Serbia/Dušan Atlagić

Putnici će biti preusmereni na letove JU354/5 planirane za 19. mart, koji će se obaviti po redovnom redu letenja, kao i druge alternativne letove.

Er Srbija žali zbog promena do kojih je došlo usled štrajka na aerodromu u Berlinu i preduzima sve što je u njenoj moći da bi pružila podršku putnicima na navedenim letovima.

Za više informacija, molimo putnike da pozovu Kontakt centar Er Srbije na 0800 111 528 iz Srbije, na +381 11 311 21 23 iz inostranstva, da posete veb-sajt airserbia.com ili Er Srbija stranice na društvenim mrežama.

BONUS VIDEO: 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!