OD OVOG DATUMA PROMENA VREMENA: Tropski dani, a onda pljuskovi i grmljavina - detaljna vremenska prognoza za sedmicu pred nama
U SRBIJI će danas, prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, biti veoma toplo.
Foto: Novosti
Maksimalne temperature biće od 33 do 38 stepeni, u Beogradu oko 36.
Od utorka, 27. avgusta, manji pad maksimalnih temperatura uz povećanje nestabilnosti.
U nastavku sedmice maksimalne temperature biće u manjem padu, ali će se i dalje zadržati toplo vreme, uz najvišu dnevnu temperaturu od 30 do 35 stepeni.
Ka našem području počeće da struji vlažniji i nestabilniji vazduh sa istoka i severoistoka, što će uz dnevni razvoj oblačnosti usloviti pojavu lokalnih pljuskova sa grmljavinom.
Nestabilna vazdušna masa zadržaće se tokom većeg dela sedmice.
BONUS VIDEO: UŽARENI OBJEKAT ZAPARAO NEBO: Šta je proletelo nad Srbijom?
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)