CRNA GORA SLAVI PROGON SRBA!
Opet hoće da šalju predstavnika na proslavu "Oluje"
Foto: Tanjug
CRNA GORA je spremna da i ove godine pošalje svog predstavnika u Knin na proslavu "Oluje" zločinačke akcije hrvatske vojske tokom koje je proterano više od 200.000 Srba!
Predstavnik Ministarstva vanjskih poslova Vladimir Radulović, odgovarajući danas u Skupštini na pitanje poslanika Demokarstkog fronta Jovana Vučurovića: da li će Crna Gora opet poslati predstavnike na obeležavanje zločinačke akcije, odnosno Dana pobede i domovinske zahvalnosti rekao "da to zavisi od toga kako će proslavu Hrvatska organizovati zbog epidemiološke situacije":
- Poslaćemo ako budu obeležavali Dan pobede - odgovorio je Radulović.
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (16)