PUCNJAVA U PODGORICI: Muškarac pogođen u glavu
VEČERAS se u blizini crkve Sveti Đorđe u Podgorici, neposredno ispod brda Gorica, dogodila pucnjava.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Prema rečima očevidaca, mlađa osoba u belom duksu, crnim farmericama i maramom pucala je na mušku osobu koja je pala na tlo.
Ranjen je Kabasi Binak, piše Pobjeda. On je zadobio teške povrede glave nakon hica iz vatrenog oružja.
Građani koji su se zatekli u blizini su ga poveli u Urgentni centar. Policija ima opis napadača i traga za njim.
Pripadnici policije i dežurni tužilac su na mestu zločina i sprovode uviđaj.
(CDM)
Preporučujemo
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 09:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)