BESTIDNA PLJAČKA U SUTOMORU: Žena razbila katanac na crkvi i ukrala novac, policajci brzo reagovali
ŠEZDESETPETOGODIŠNjA žena uhapšena je zbog krađe novca iz pomoćnog objekta Crkve Svetog Jovana u Sutomoru, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Ona je, kako se sumnja, iz pomoćnog objekta Crkve, koji služi za paljenje sveća i ostavljanje dobrovoljnih priloga, uz pomoć fizičke snage i podesnog sredstva polomila katanac i otvorila metalnu kutiju odakle je ukrala oko 200 evra.
Žena čiji su inicijali M.K. uhapšena je po nalogu postupajućeg tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Baru.
Crkva Svetog Jovana nalazi se u mestu Haj Nehaj kod Sutomora.
BONUS VIDEO: Objavljen snimak hapšenja ubice iz Zemuna i njegovih saučesnika
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OSVOJILA GA TENISERKA: Ko je Alkarazova devojka i zašto je povezuju sa Rafinom ženom
12. 07. 2023. u 18:35
OSNOVNO DRŽAVNO TUŽILAŠTVO U BERANAMA: Zadržavanje zbog nasilja nad majkom
13. 07. 2023. u 11:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)