НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак

18.45 Волендам - Фејенорд 2&3-6 (1,53)

20.45 Салцбург - Штурм Грац 1X&|1+ (1,75)

21.15 Челси - Манчестер јунајтед ГГ&|1-2 (2,18)

Укупна квота: 5,84

Фејенорд наставља потеру за ПСВ-ом, мора да слави на свим утакмицама до краја, а уз фикс додајемо и голове јер његове утакмице у последње време броје велики број погодака.

Салцбург је за викенд савладао Штутгарт са 1:0 у оквиру лиге, а данас очекујемо нешто опуштенији меч у полуфиналу купа. Форма је на страни домаћина, али изненађења у купу су увек могућа па опрезно предлажемо дуплу шансу уз гол у првом полувремену на ''црвене бикове''.

На последњих пет обрачуна Челсија и Јунајтеда оба тима су тресла мрежу, а на минула два су падали голови у првом полувремену, па смо одлучили да спојимо те две комбинације и верујемо традицији.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36