ПСЖ СЕ ИЗВУКАО ПРОШЛИ ПУТ: "Пирати" долазе на "Парк принчева" по четвртфинале Купа?

О. М.

07. 02. 2024. у 13:10

ДЕРБИ осмине финала Купа Француске игра се на "Парку принчева" где домаћи Пари Сен Жермен дочекује екипу Бреста. Утакмица је на програму од 21 час и 10 минута.

ПСЖ СЕ ИЗВУКАО ПРОШЛИ ПУТ: Пирати долазе на Парк принчева по четвртфинале Купа?

ПСЖ је убедљиво први у Првој лиги Француске са осам бодова више од Нице. "Свеци су ове сезоне изгубили само један меч и то управо од Нице, на свом терену.

Наравно, изгубили су и у Лиги шампиона и то два пута, од Њукасла и Милана, али су на крају завршили испред обе те екипе у групи и прошли у осмину финала Лиге шампиона.

У прошлом колу ПСЖ је гостовао у Стразбуру и победио са 2:1.

Против Бреста су играли пре десетак дана. Меч је завршен без победника 2:2, иако су "свеци" имали 2:0 на полувремену. На крају су умало остали без целог плена пошто је при резултату 2:2 искључен један њихво играч, али срећом по њих није било времена да гости реализују бројчану предност на терену.

Брест игра добро од почетка сезоне и заслужено је на трећем месту са 11 бодова заостатка за ПСЖ-ом. У последњих пет мечева немају пораз.

Брест је у прошлом колу угостио фудбалере Нице. Ова утакмица завршена је без голова 0:0, иако је Брест имао неколико сјајних шанси за гол. Лопта није хтела да уђе у мрежу.

У поменутом мечу против ПСЖ-а фудбалери Бреста показали су да имају снажан карактер. Да се играло још неколико минута, вероватно би нанели други пораз "свецима" у шампионату.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,70)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36