ДЕРБИ ЗАЧЕЉА У ГРЧКОЈ: Словак направио пенал у 93. минуту, па добио моментални отказ

О. М.

18. 09. 2023. у 10:34

АТРОМИТОС дочекује Волос у четвртом колу грчке суперлиге. Дерби зачеља, у коме се састају последња и претпоследња екипа, на програму је од 17 часова, а игра се на стадиону Перистери у Атини.

Профимедиа

Домаћи тим је прескочио прво коло због обавеза Панатинаикоса у квалификацијама за европске купове, а у другом је доживео бламажу од Олимпијакоса у Пиреју са 4:0.

У трећој рунди је са 2:1 изгубио меч од Кифисијаса. Скоро сат времена гости су имали играча мање, што су домаћи играчи искористили и дали два гола, а први је дело Огњена Ожеговића. Атромитос је био бољи ривал до искључења Лоренса де Бока, а после је успео само да постигне почасни гол у 90. минуту.

Волос у досадашња три меча ове сезоне има два пораза и један реми. Прошле недеље дочекали су АЕК на свом стадиону. До 32. минута водили су 1:0, а онда је изједначио Јенс Јансе. Пет минута касније већ је било 2:1 за госте.

У 72. минуту некадашњи омладински репрезентативац Србије Милош Делетић донео је мало наде Волосу када је изједначио, али је пресуда стигла у трећем минуту надокнаде времена када је Нордин Амрабат, брат познатијег Софијана, погодио са беле тачке и донео АЕК-у цео плен. Пенал је скривио словачки интернационалац Доминик Кружлиак који је због ове несмотрености добио отказ. Три дана касније вратио се у домовину и потписао за Кошице.

Волос је пре тога, сасвим очекивано, изгубио од фаворизованог Панатинаикоса са 3:0. Волос има једини бод у досадашњем такмичењу из меча против Ламије када је било 2:2, док је поражен и од Панатинаикоса са 3:0. Волос нема победу на седам последњих гостовања.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,80)

БРУКА КАКВУ РОЛАН ГАРОС НЕ ПАМТИ: Русија у шоку, нико не верује шта се дешава у Француској (ФОТО)

Француска и Русија немају баш најбоље најбоље односе откако је рат у Украјини почео у фебруару 2022. године, а то може да се види и на актуелном Ролан Гаросу, где се дешавају неке досад незабележене ствари.

29. 05. 2024. у 21:15

ОВО ЈЕ ИСТИНА О ТЕШКО БОЛЕСНОМ СИНУ: Не, није тачно да је Новак Ђоковић одбио да слави поене

Новак Ђоковић је на Ролан Гарос дошао са додатним теретом, какав га обично није пратио на путу ка великим тениским успесима. Не само да није освојио ниједну титулу у 2024, већ није одиграо ниједно финале. Падале су му и туђе металне флаше на главу, борио се са здравственим тегобама, а онда је неко решио да измисли једну "емотивну причу" која везе са истином нема.

29. 05. 2024. у 20:55

РУСИЈА ЈЕ ШОКИРАНА: Дејан Станковић преузео Спартак, али оно што је онда урадио син легенде СФРЈ фудбала - запањило је све у клубу

Досадашњи тренер Ференцвароша Дејан Станковић има нови клуб, након што је са поменутим освојио титулу првака Мађарске. Али нови почетак - није баш идеалан.

29. 05. 2024. у 14:48