"ПЛАВО-БЕЛИ" НА КОРАК ОД ДРУГЕ РУНДЕ: РФС - Хелсинки

Н.П.

12. 07. 2022. у 10:19

"ЛАВОВИ" у реванш мечу 1. кола квалификација за пласман у Лигу шампиона дочекују првака Финске.

ПЛАВО-БЕЛИ НА КОРАК ОД ДРУГЕ РУНДЕ: РФС - Хелсинки

"Плаво-бели" су у првој утакмици на стадиону "Сонера" славили против данашњег противника са 1:0. Једини гол на сусрету је постигао Мануел Мартић у 11. минуту меча.

Изабраници Тонија Коскеле су у доброј форми у првенству, налазе се на 2. месту на табели са 27 бодова, шест мање од лидера Купса.

"Лавови" су након пораза у Финској успели да се врате на победнички колосек, били су бољи од Спартакас Јурмале (4:0). Тренутно заузимају 2. позицију у летонском шампионату са 45 освојених бодова.

Екипа Виктора Мороза нема избора, мора да нападне Хелсинки од првог минута како би надокнадила минус. Предлажемо да одиграте дуплу шансу на госте уз 2-4 гола на мечу.

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&2+ (квота 2,45)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36