УБЕДЉИВ ПОРАЗ ЈОВИЋА И КОСТИЋА: Ајнтрахт прекинуо победнички низ, Бајерн славио на "мишиће" (ВИДЕО)

17. 04. 2021. у 17:26

ПЕТ дуела Бундеслиге одиграно је у оквиру 29. кола Срби данас нису имали среће.

УБЕДЉИВ ПОРАЗ ЈОВИЋА И КОСТИЋА: Ајнтрахт прекинуо победнички низ, Бајерн славио на мишиће (ВИДЕО)

Јовић пролази кроз одбрану Шалкеа Фото ЕПА

Ајнтрахт је гостовао Борусији Менхенгладбах. Филип Костић и Лука Јовић били су на терену од старта меча, а већ након десет минута било је јасно да им неће бити лако. Гинтер је донео вођство домаћину.

У другом полувремену Борусија је наставила у истом ритму. Хофман је у 60. минуту увећао предност на 2:0, а Бенсебаини седам минута касније увећава предност на 3:0. Док је Волф у петом минуту надокнаде у завршници меча поставио коначних 4:0. На тај начин прекинута је серија Ајнтрахта од три победе у низу.

Унион је у Берлину дочекао Штутгарт. Домаћин је повео у 20. минуту голом Промела у 20. минуту, Муса у 43. увећава предност. У четвртом минуту другог полувремена Форстер поставља коначних 2:1.

Фрајбург је дочекао Шалке, а гости овог пута нису успели да изненаде и упишу трећу победу у сезони. Фрајбург је повео у 7. минуту голом Холера, Салаи увећава предност домаћина са "беле тачке" у 22. минуту. У другом полувремену са два гола Гунтер потврђује победу домаћина головима у 50. и 74. минуту.

Волфсбург је одмерио снаге са актуелним шампионом Бајерном. Домаћи тим успео је да намучи баварце. Иако су за десет минута играчи Бајерна имали два гола предности.  Мусиала је у 15. затресао мрежу, а потом у 24. и Ерик Максим Чупо-Мотинг. Вегхорст потом у 35. минуту дуела смањује на 1:2, а Мусиала другим голом на мечу у 37. минуту поново доноси предност од два гола гостима. Успевају зелени да у 54. минуту смање на 2:3, али за преокрет нису имали снаге.

Аузбург и Арминија одиграли су дуел без голова.

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47