ОЛГА ДАНИЛОВИЋ ПОРАЖЕНА НАКОН ДРАМЕ: Српкиња без трећег кола Мадрида, поражена од 15. играчице света
СРПСКА тенисерка Олга Даниловић није успела да се пласира у треће коло турнира у Мадриду, пошто је касно синоћ поражена од 15. тенисерке света Данијел Колинс са 1:2. По сетовима је било 6:4, 4:6, 6:7.
Foto: Profimedia
Даниловић, 122. тенисерка на ВТА листи, поражена је после два сата и 45 минута игре.
У првом сету, Даниловић је у петом гему стигла до брејка, али је у наредном гему Колинс успела да врати брејк, да би Даниловић у следећем гему поново одузела севис противници и овог пута брејк предности задржала до краја сета.
У првом гему другог сета Даниловић је стигла до новог брејка, али је Колинс брејковима у шестом и 10. гему стигла до преокрета и изједначења у сетовима.
Све до деветог гема трећег сета обе играчице су биле сигурне на сервису, када је Даниловић искористила прву брејк лопту и повела са 5:4, и у наредном гему је сервирала за победу, али је Колинс успела да узврати брејком и изједначи на 5:5.
У наредна два гема није било брејка и победница се одлучивала у тај-брејку, у ком је Даниловић при резултату 6:3 за Колинс спасила три меч лопте, али је Американка новим мини-брејком у 18. поену стигла до победе са 10:8 у такозваном 13. гему.
У трећем колу, Колинс ће играти против Румунке Жаклин Кристиан.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)