РЕТРОСПЕКТИВА ИЗ НОВОГ САДА: Погледајте све шансе и голове са "Карађорђа" (ВИДЕО)

А. Илић

22. 11. 2020. у 20:28

ФУДБАЛЕРИ Војводине нису направили изненађење. Дерби првопласираног и другопласираног тима припао је Војводини (2:0)

РЕТРОСПЕКТИВА ИЗ НОВОГ САДА: Погледајте све шансе и голове са Карађорђа (ВИДЕО)

У Првом полувремену видели смо један гол и доста промашаја. Прво полувреме отворила је Војводина динамичном игром, брзо је Црвена звезда успела да успостави контролу и у 25. минуту и да поведе. Све шансе из првог полувремена погледајте овде.

Наставила је Звезда идентично и у другом полувремену. Нападачка игра донела је велики број шанси, али су се домаћи фудбалери прописно испромашивали. Након пенала Бен је успео и други пут да затресе мрежу. Шансе из другог полувремена погледајте овде.

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47