СРБИ ХАРАЈУ ФУДБАЛОМ! Филип Костић голом са 40 метара нокаутирао трећи тим Бундеслиге (ВИДЕО)

21. 11. 2021. у 19:34

СРПСКИ фудбалери ових дана бриљирају.

Александар Митровић је наставио чудесну голгетерску серију, Душан Влаховић са два поготка "пресудио" великом Милану, а придружио им се и репрезентативни колега, Филип Костић.

Он је, наступајући за Ајнтрахт на гостовању трећепласираном тиму Бундеслиге, Фрајбургу, сјајно извео слободан ударац у 43. минуту и затресао мрежу домаћина са више од 30 метара.

Костић је, истина, желео да центира клупским колегама, али како нико од њих није дотакао лопту, она се на око седам метара од гола Фрајбурга одбила о тло и одсела у мрежи, иза леђа немоћног голмана Флекена.

Тиме је репрезентативац Србије поставио коначних 0:2 у корист тима из Франкфурта, који је у 34. минуту повео преко Линдстома.

После овог меча, Фрајбург је остао на трећој позицији Бундеслиге, са 22 бода, шест мање од водећег Бајерна и пет мање од другопласиране Борусије, а Ајнтрахт није успео да напредује с 11. места, на коме је са 15 бодова, јер је и десети тим на табели, Хофенхајм, тријумфовао (2:0 против Лајпцига) па и даље има два бода више.