ПАРТИЗАНУ НИЈЕ ВАЉАО: Јаниса Карабељова хвале у Малмеу на сав глас!

Филип Милошевић

24. 02. 2026. у 13:15

Доскорашњи фудбалер Партизана а сада играч Малмеа, Јанис Карабељов, налази се на добром гласу у новом клубу - Малмеу.

ПАРТИЗАНУ НИЈЕ ВАЉАО: Јаниса Карабељова хвале у Малмеу на сав глас!

FOTO: FK Partizan

Тренер овог клуба, Мигел Анхел Рамирез има само речи хвале за Бугарина:

- Био је спреман, добро је тренирао током недеље и осећао се фит. Много нам доноси, пре свега искуство, разумевање игре и баланс на терену. Из игре је изашао када је већ био “мртав”, иначе би остао на терену. Морао и да водимо рачуна о свежини.

Нови саиграчи Карабљова такође имају поверења у њега:

- Видело се да је искусан играч, још на првом тренингу. Преузима одговорност и покрива велики део терена. Мислим да је сјајно појачање. Игра једноставно, осваја дуеле и балансира нас - истакао је Андерс Кристијансен, капитен тима.

Имао је шта да каже и Ерик Ботхајм:

- Невероватан играч. Још увек није достигао свој пун потенцијал. Сигуран сам да ће кроз сезону бити све бољи. Једва и да је тренирао са нама, али сам у старту видео да је одличан играч.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!

ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!

НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.

08. 04. 2026. у 14:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

Коментари (0)

ПРИПРЕМА СЕ „ШПАНСКА ПИТА“: Нови специјалитет за уметничке сладокусце из „кухиње“ Фондације Mozzart