ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон извукао бод против Манчестера, Тотенхем славио против Вулвса, Кејну аплаузи, Лорису рекорд!

22. 08. 2021. у 17:03

ФУДБАЛЕРИ Саутемптона и Манчестер јунајтеда одиграли су нерешено 1:1, док је Тотенхем савладао у гостима Вулверхемптон са 1:0, у утакмицама другог кола Премијер лиге.

После убедљиве победе на старту сезоне, Јунајтед је у другом колу уз доста муке дошао до бода.

Саутемптон је повео аутоголом Фреда, који је преусмерио шут Чеа Адамса.

Јунајтед, који читаву утакмицу није успевао да пронађе прави ритам, успео је да изједначи у 55. минуту, преко Мејсона Гринвуда.

Пол Погба је уписао још једну асистенцију, после оне четири у првом колу.

Тотенхем је у гостима победио Вулверхемптон са 1:0.

Једини гол постигао је Деле Али, у деветом минуту из пенала.

Навијачи Тотенхема аплаузом су поздравили голмана Уга Лориса, који је постао рекордер клуба са 300. наступа, али и Харија Кејна, који је заиграо од 72. минута.

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47