ТЕЖАК случај породичног насиља догодио се јутрос око 8 сати у Дантеовој улици на Карабурми у Београду.
Повезане вести
ШЕСТ ГОДИНА ЗА ПРЕБИЈАЊЕ ДЕВОЈКЕ: Апелациони суд потврдио пресуду Ђорђу Лацковићу (26) оптуженом за насиље у породици
АПЕЛАЦИОНИ суд у Новом Саду потврдио је пресуду Основног суда у Новом Саду којом је Ђорђе Лацковић (26) из Клења код Богатића осуђен на шест година затвора због пребијања сада бивше девојке Иване Филиповић (24) из Бановог Поља код Богатића, марта 2019. године у Новом Саду.
16. 04. 2021. у 11:05
КРВАВИ ОБРАЧУН НА КАРАБУРМИ: Сведоци драме - Чуо сам четири хица, а неко је викао: "Мурија, мурија, а онда је настао мук"
ДВА младића рањена су синоћ, један из ватреног оружја, други ножем у Улици Марије Грегоран на Карабурми. Како се сумња, ова два напада су повезана.
13. 04. 2021. у 15:47
ТРАГЕДИЈА НА СЕЊАКУ: Мушкарац и жена страдали у пожару, лекари могли само да констатују смрт
ПРОТЕКЛЕ ноћи на Сењаку, у улици Косте Главинића код броја 10а, мушкарац и жена страдале су у пожару, а лекарска екипа могла је само да констатује смрт, речено је у Хитној помоћи.
13. 04. 2021. у 07:18
ПРЕД СУДИЈОМ 12. АПРИЛА: Заказано суђење певачу Алену Муковићу за насиље у породици
ПЕВАЧУ Алену Муковићу (33) из Подгорице, против кога је новосадско Основно тужилаштво поднело оптужни предлог због насиља у породици, у Основном суду у Новом Саду је заказано суђење за 12. април.
04. 04. 2021. у 09:03
МАЈКА ПРЕТУЧЕНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ (2) КОД ТУЖИОЦА: Хранитељи - "Донели су је са 3 месеца, са пеленом и литром крављег млека"
МАЈКУ претучене девојчице (2) око 11 сати довели су на испитивање код жупанијског државног тужиоца у Славонском Броду.
03. 04. 2021. у 13:09
Најновије из рубрике
ЗАПЛЕЊЕНА КОЛИЧИНА ОПАСНЕ ДРОГЕ: У Београду ухапшен мушкарац код кога су пронађени наркотици
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Врачар, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су В. Р. (24) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је данас МУП.
27. 01. 2026. у 19:36
БОМБА У ЛОКАЛУ У ПОЖАРЕВЦУ: Очекује се контрадиверзиона јединица
У ЈЕДНОМ од локала у Книћаниновој улици у Пожаревцу јутрос око 9 часова пронађена је бомба.
27. 01. 2026. у 17:33
ГОРИ КУЋА У УМЦИ, УРУШИО СЕ КРОВ: Има страдалих
ПОЖАР на стамбеном објекту у Улици Ђуре Даничића, у насељу Умка, општина Чукарица пријављен је у 16.16 часова.
27. 01. 2026. у 17:30
ПРЕТУКАО ЧОВЕКА, ЗАЋУТАО У ТУЖИЛАШТВУ: Због наношења тешких телесних повреда и утицаја на оштећеног и сведоке, затражен притвор
ДАНАС је у Трећем основном јавном тужилаштву у Београду, у законском року доведен на саслушање ухапшени Н.Л. (36), према којем је по налогу јавног тужиоца од стране ПС Сурчин донети решење о задржавању у трајању од 48 часова.
27. 01. 2026. у 17:05
ПРЕТИО УБИСТВОМ: У Трећем ОЈТ саслушан Б.С.(47), тражи се притвор
ПО налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полицијски службеници ПС Сурчин донели су решење о задржавању Б.С. (47) због постојања основане сумње да је извршио кривично дело Угрожавање сигурности из члана 138. став 1. Кривичног законика.
27. 01. 2026. у 16:58
Коментари (0)