"ПИЈАНИСТА" ИПАК РЕКАО - КРАЈ: Миралем Пјанић званично завршио каријеру
Један од најбољих Босанскохерцеговачких фудбалера свих времена, Миралем Пјанић, званично је завршио професионалну каријеру.
ФОТО: Профимедиа
Најављивало се да ће можда каријеру наставити у Казахстану, међутим одлучио је да ипак заврши са професионалним фудбалом.
"Читав живот сам свирао своју мелодију. Сваки додир, додавање и ударац били су ноте. Фудбал је био моја музика, а терен мој клавир. Одувек сам сањао о томе да вам омогућим да чујете лепоту ове игре. Данас, с великом захвалношћу у срцу, могу рећи да је та симфонија била мој живот. Била ми је част да је делим са свима вама", написао је Пјанић и захвалио се свима који су били део његове каријере.
За репрезентацију Босне и Херцеговине је одиграо 115 утакмица и постигао је 17 голова.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)