NA KOŠUTNJAKU NEMA GUŽVE: Miran praznik na jednom od omiljenih izletišta
BEOGRAĐANI su i ove godine iskoristili priliku da praznik provedu u prirodi, a jedno od omiljenih izletišta stanovnika prestonice je Košutnjak.
Foto: S.V.
Iako nema izletnika kao prethodnih godina, a sugrađani koje smo ovde zatekli su nam rekli da nisu prenoćili u ovom beogradskom izletištu, već da su jutros došli na roštiljanje.
- Imali smo obaveze u kući i spremanju trpeze za Vaskrs, pa nije bilo moguće obeležiti 1. maj na nekoj udaljenijoj lokaciji u prirodi i pod šatorom - kaže Beograđanka Mirjana koja je sa suprugom i decom došla na izlet u Košutnjak.
- Spremili smo hranu kod kuće, kafu spakovali u termos i ovde ćemo ostati do popodne.
Vreme je lepo, nije previše vruće, deca se igraju loptom na travi. Primetili smo da sugrađani vode računa o epidemiološkim merama, te nisu okupljeni u većim grupama u prirodi.
Preporučujemo
GUŽVA NA ADI CIGANLIJI: Slavi se uz muziku i roštilj, a mere se ne poštuju (FOTO/VIDEO)
01. 05. 2021. u 11:44
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)