JOŠ 200 AUTOSEDIŠTA ZA BEBE: Bezbednost za najmlađe Mladenovčane
U MLADENOVCU je danas organizovana dodela autosedišta za još 200 roditelja mladenovačkih beba.
Foto: A. Amidžić
U kampanji "Autosedište za svako dete do sada je obezbeđeno više od 4000 sedišta za najmlađe Mladenovčane.
Član Veća Gradske opštine Mladenovac, Stefan Ivanović, čestitao je roditeljima na proširenju porodice i poželeo da se ovim povodom ponovo viđaju i narednih godina.
On je apelovao da se autosedišta pravilno montiraju i uvek koriste, bez obzira koliko je kratka relacija koju planiraju da pređu.
- Prema studiji Saobraćajnog fakulteta, upotreba autosedišta 2015. na teritoriji opštine Mladenovac bila je 44odsto, a danas je taj procenat 96odsto. Veoma je važno redovno i pravilno koristiti autosedište jer je to jedini bezbedan način prevoza dece u automobilu. Pravilno postavljanje u autosedište traje svega par sekundi, a detetu može da spasi život - naglasio je Ivanović.
Preporučujemo
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)