BESPLATNO ZA PENZIONERE: Opština Palilula brine o najstarijim sugrađanima
PENZIONERI sa Palilule moći će besplatno da se rekreiraju na bazenu "Tašmajdan", što je za najstarije sugrađene obezbedila opština u okviru programa „Plivajmo zajedno“ koji već koriste osnovci.
Foto J. Ćosin
Seniori se mogu prijaviti na svim šalterima opštine Palilula u Takovskoj 12, kao i u uslužnom centru u Borči u Ivana Milutinovća 12. Od dokumenata je potrebna lična karta, pasoš, rešenje o penzionisanju ili poslednji ček od penzije.
Za učenike osnovnih škola obezbeđena je besplatna škola plivanja ako su neplivači, kao i usavršavanje tehnike plivanja za plivače.
Školica plivanja za neplivače je radnim danima: od 9 do 10 časova, 10 do 11 časova, 16 do 17 i od 17 do 18 časova. Usavršavanje plivanja je utorkom i četvrtkom od 11 do 12 časova i od 17 do 18 časova.
Termini za penzionere: u periodu od 11. do 30. septembra ponedeljak, sreda i petak od 9 do 10 časova. Od 1. oktobra termini su ponedeljkom sredom i petkom od 11 do 12 časova i subotom i nedeljom od 8 do 9 časova.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)