NEGOVANJE PRIJATELJSTVA: Šapić ugostio ambasadora Češke Tomaša Kuhta
AMBASADOR Češke Republike u Srbiji Tomaš Kuhta uskoro završava svoj mandat u našoj zemlji, a tim povodom gradonačelnik Beograda Aleksandra Šapić ugostio ga je u Starom dvoru.
Beoinfo
Oni su razgovarali o daljem razvijanju prijateljskih odnosa dve zemlje.
Oni su razgovarali o unapređenju ekonomske saradnje, a spoljnotrgovinska razmena pre dve godine bila je veća od 1,4 milijarde evra. Oni su razgovarali i o organizovanju češko-srpskog bala koji treba još više da zbliži dva naroda.
Više od jednog veka Srbija i Češka neguju čvrste kulturne, političke i trgovinske veze.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ODBORNICIMA UBUDUĆE 40.000 DINARA Uvećana naknada za članove gradskog parlamenta
06. 02. 2023. u 16:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)