PLANIRANA ISKLJUČENJA ZA NEDELJU OD 5 DO 10 ČASOVA: Zemun i Novi Beograd bez struje
NADLEŽNI iz JP "Elektromreže Srbije" najavili su da će u nedelju od 5 do 10 sati biti isključena četiri dalekovoda 220 kilovolti između trafostanica na Bežanijskoj kosi i u Obrenovcu, koji služe za snabdevanje značajnog dela potrošača na području Novog Beograda i Zemuna.
D.N.
Zbog toga će stanovnici dela Novog Beograda i Zemunu u ovom periodu biti bez struje.
Isključenje dalekovoda neophodno je zbog izvođenja radova na izgradnji dvostrukog, umesto postojećeg jednostrukog dalekovoda 110 kilovati između TS Beograd 5 - čvor TS Beograd 9, u cilju razvoja prenosne mreže, navodi EMS.
Da bi redukcija konzuma bila što manja pomenuto isključenje biće sprovedeno u ranim jutarnjim satima, kada je potrošnja i najmanja navode u "Elektromreži Srbije".
Preporučujemo
UMRLO VIŠE ŽENA: Statistika o preminulima u Beogradu, evo kada je smrtnost bila najveća
11. 03. 2026. u 12:11
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)