NOĆ U BEOGRADU: Saobraćajna nesreća na Trgu republike, dvoje lakše povređenih
U BEOGRADU se tokom protekle noći dogodila jedna saobraćajna nesreća, u kojoj su dve osobe zadobile lakše telesne povrede, a bilo je više poziva hroničnih i kovid pacijenata, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: N. Karlić
Ukupno je bilo 129 intervencija, od toga 6 na javnom mestu, a u 2.39 na Trgu republike u saobraćajnoj nesreći lakše su povređeni muškarac (24) i žena (41) i oni su zbrinuti na licu mesta.
Najviše poziva bilo je zbog tegoba hroničnih bolesnika, među kojima je bilo najviše astmatičara, hipertenzičara i pacijenata sa bolovima u grudima, a noć su obeležili i kovid pacijenti, pošto je zabeležen veći broj interkliničnih i prevoza do trijažnih centara.
BONUS VIDEO - ZAPANjUJUĆI SNIMAK SA NOVOG BEOGRADA: U suprotnom smeru kroz kružni tok
Preporučujemo
SNIMAK DIVLjAŠTVA U BEOGRADU: Glavom polomio ulazna vrata iz čista mira (VIDEO)
11. 10. 2021. u 22:36
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)