VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA BEOGRAĐANE: Izmene u trasi ovih linija gradskog prevoza zbog radova u Dunavskoj ulici
ZBOG radova na toplovodnoj mreži u ulici Dunavska od danas do 16. septembra doći će do promena u radu linija javnog prevoza 26, 26N i 401N.
Foto: N.Skenderija
U tom periodu biće zauzeta desna saobraćajna traka ulice Dunavska (gledano u smeru ka Ulici Žorža Klemansoa) na delu od početka polazno/dolaznog stajališta "Dorćol/Dunavska" do pozicije neposredno posle zone raskrsnice sa ulicom Dubrovačka.
Vozila će se u visini zone radova kretati preostalom širinom kolovoza, uz naizmenično propuštanje regulisano svetlosnom signalizacijom, navodi se na sajtu gradskog Sekretarijata za javni prevoz.
Dodaje se da će vozila sa linija 26, 26N i 401N u smeru ka naselju "Braće Jerković" i Pinosavi saobraćati trasom Dorćol (Dunavska), Dunavska, Žorža Klemansoa, Francuska i dalje redovno.
Na privremenom delu trase uspostavljaju se stajališta "Mike Alasa" u ulici Dunavska, oko pet metara ispred obeleženog pešačkog prelaza u zoni objekta sa adresom Mike Alasa 46 i "Dobračina" u ulici Dunavska, oko 25 metara posle raskrsnice sa ulicom Dobračina, neposredno ispred ulaza u prodajni salon "Jeep".
Preporučujemo
SRPSKI KULTURNI HEROJ: Izložba u Univerzitetskoj biblioteci "Svetozar Marković"
06. 09. 2021. u 16:19
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)