Au, druže: “Mesarski” potez hrvatskog reprezentativca iz Milana za direktan crveni karton (VIDEO)

petak, 12. 06. 2020. u 21:32

Ау, друже: “Месарски” потез хрватског репрезентативца из Милана за директан црвени картон (ВИДЕО)

Napadač “rosonera” je u 17. minutu, blago rečeno, neoprezno startovao na fudbalera Juventusa Danila i potpuno očekivano dobio direktan crveni karton
U razmaku od 20 sekundi navijači Milana su prošli put od raja do pakla. Naime, tek pošto je Đanluiđi Donaruma, uz pomoć stative, uspeo da odbrani penal Kristijanu Ronaldu, Ante Rebić jednim, blago rečeno, neopreznim startom nije ostavio sudiji Orsatu ništa drugo nego da mu pokaže put u svlačionicu.

Juventus i Milan na stadion u u Torinu igraju revanš meč polufinala Kupa Italije. “Stara dama” je iz Milana donela poztitivnih 1:1 i od prvog sekunda su krenuli agresivno ka golu Donarume. U 15. minutu glavni arbitar meča je, posle konsultacije sa VAR pokazao na belu tačku, ali Ronaldo nije uspeo da postigne gol.

Pošto su fudbaleri Milana loptu izbili izvan kaznenog prostora, Rebić je veoma neoprezno pošao na nju i jedim karate potezom je đonom “uleteo” u Danila, koji je ostao nepomično da leži na terenu.

Orsato nije imao ni najmanju dilemu, već je hrvatskom reprezentativcu pokazao direktan crveni karton.