SAMO ZAJEDNIČKIM SNAGAMA MOŽEMO POBEDITI: Premijerka apelovala na grđane Srbije da ostanu odgovorni

SRPSKA premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je Srbija postigla uspeh u masovnoj imunizaciji stanovništva i nabavci više vrsta vakcina, ali da to nikako ne znači kraj borbe sa epidemijom.

САМО ЗАЈЕДНИЧКИМ СНАГАМА МОЖЕМО ПОБЕДИТИ: Премијерка апеловала на грђане Србије да остану одговорни

Foto: Tanjug/Nikola Anđić

Ona je u objavi na Tviteru istovremeno apelovala na sve građane da ostanu odgovorni i poštuju mere, i podsetila da prva doza vakcine ne štiti od virusa.

- Samo zajedničkim snagama, ako ostanemo istrajni, možemo pobediti - istakla je premijeka Brnabić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!