Vučić na pitanje N1: Zašto ulazite u prostorije kol centra kao da ste otkrili da neko koristi drogu, kao neki od vaših urednika?!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na pitanje N1 o grafitu blokadera koji poziva na ubijanje starijih ljudi čekićem u glavu, rekao je da ne zna zašto neko širi međugeneracijski sukob.
Foto: Novosti
- Ovo ne znam ko radi i zašto radi. I ne znam zašto neko pokušava da širi međugeneracijski sukob. Zašto širite sukobe kod ljudi? Zašto svakog dana terate ljude da napadaju štandove SNS-a? Zašto svakog dana hvalite te divljačke akcije? Zašto vi ulazite u prostorije kol centra u Kladovu i kritikujete to, kao da ste otkrili da neko koristi drogu kao neki od vaših urednika?! U čemu je problem sa kol centrima? Zašto širite mržnju prema ljudima? A to isto imam da pitam i ove moje? Jer morate da im odgovorite na isti način? Jel mora da ide nalepnica na nalepnicu? Jel mora da ide uvreda na uvredu? Ako oni vas napadnu jel morate vi na njih da udarite? Hajde, malo se obuzdajte, spustite se - kazao je Vučić.
BONUS VIDEO:
Blokaderi nasrću na mirne skupove koje organizuje SNS
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEMA VIŠE IZBORA U OVOJ ZEMLjI: Oglasio se predsednik i šokirao sve
PREDSEDNIK Nikaragve Danijel Ortega izjavio je da u toj centralnoameričkoj zemlji više neće biti održavani izbori, čime je dodatno zatvorio mogućnost da opozicija na izborima pokuša da preuzme vlast od administracije koju vodi zajedno sa suprugom Rozarijom Muriljo.
21. 07. 2026. u 14:01
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (21)