VUČIĆ O IZVEŠTAJU EU: Mislim da će biti posledica, ali prvenstveno lično po mene
07. 05. 2025. u 19:52
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je i o izveštaju Tonina Picule.
Kako god, ne možemo se tek tako odreći svojih prijatelja.
EU se ponasa kao da je Srbija clanica a nije.
Velika podrška za Vučića koji se hrabro zalaže za Srbiju.
Posetom Moskve Vučić je uradio pravu stvar.
Ne brine Vučić za posledice, Srbija mu je na prvom mestu.
EU sve češće pokazuje da joj smetaju nezavisni glasovi koji odstupaju od zvanične linije.
Vucic je govorio o izvestaju Tonina Picule i tom prilikom rekao da smatra da ce biti posledica po njega licno
Svestan je predsednik svega ali nece odustati od svog stava po pitanju svog naroda i svoje zemlje!
Vučić se bori za Srbiju i pored svih problema i nevolja koje su nas zadesile.
Posledice koje predsednik Vučić bude imao su za dobrobit Srbije
Posledice koje Vučić može da ima sigurno neće biti lako
Nadam se da neće biti posledica po predsednika
Veliki pritisak se vrši na Srbiju zbog posete i podrške Rusiji!
Vučić samo radi svoj posao i to veoma dobro.
Srbija se neće odreći prijatelja zbog EU
Veoma je bitno da se sačuva mir i stabilnost države
Povezane vesti
MORAMO ZGAZITI VUČIĆA JER NEĆE DA UVEDE SANKCIJE RUSIJI: Picula se brže bolje pridružio blokaderima i Kurtiju u napadu na predsednika
NAKON teksta koji su zapadne službe dale Politiku i oglašavanja Kurtija, sad se javio i šef blokadera, Tonino Picula.
11. 04. 2026. u 14:16 >> 14:19
"ZA USKRS GRAĐANIMA SRBIJE POŽELEO MANJE NOVCA ZA BOLNICE, ŠKOLE..." Brnabić komentarisala monstruoznu objavu Tonina Picule
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić oglasila se povodom "čestitki" Tonina Picule Srbima za Uskrs, u kojoj izražava nadu da će Srbija ostati bez fondova Evropske Unije (EU).
11. 04. 2026. u 13:48
"SVI U EVROPI ZNAJU DA JA BOJKOTUJEM TONINA PICULU I SLIČNE NJEMU" Vučić: Neću da razgovaram sa onima koji Srbiji žele sve najgore
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić obratio se nakon sastanka sa ministrom za Evropu i spoljne poslove Francuske Žan-Noelom Baroom.
16. 01. 2026. u 11:36
Najnovije iz rubrike
VLADAN PETROV: Neozbiljno da razmišljam o drugim funkcijama, a na čelu sam Ustavnog suda
PREDSEDNIK Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je danas da sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem nije razgovora o potencijalnoj kandidaturi za predsednika Republike i dodao da bi bilo neozbiljno da razmišlja o bilo kojoj funkciji bez krajnje opravdanih razloga, imajući u vidu da je nedavno izabran za predsednika Ustavnog Suda.
11. 04. 2026. u 17:22
VUČIĆ PRUŽIO PODRŠKU ORBANU NA IZBORIMA: Mi Srbi smo drugačiji, jer i da izgubiš, bićemo zauvek zahvalni
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić pružio je podršku premijeru Mađarske Viktoru Orbanu na sutrašnjim parlamentarnim izborima.
11. 04. 2026. u 16:15
UZ VEST O BLAGOJU JOVOVIĆU N1 OBJAVIO SLIKU PAVELIĆA Reagovala ministarka Đurđević Stamenkovski: Važno je da se ne relativizuju zločinci
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski ocenila je da je objavljivanje neprimerene fotografije uz vest o prenosu posmrtnih ostataka Blagoja Jovovića na N1 greška koja mora da se ispravi.
11. 04. 2026. u 15:52
"VI NISTE NIKAKAV PRAVNIK, PATITE OD LOGOREIČNOSTI" Žestok sukob Šešelja i Pajkovićeve u studiju: Lider SRS pomenuo i eksplicitne snimke
TOKOM gostovanja u emisiji "Puls Srbije vikend" na Kurir TV došlo je do žestokog sukoba između profesora doktora Vojislava Šešelja, predsednika Srpske radikalne stranke i Mirjane Pajković, predsednice stranke Evropskog koraka slobode.
11. 04. 2026. u 14:51
MORAMO ZGAZITI VUČIĆA JER NEĆE DA UVEDE SANKCIJE RUSIJI: Picula se brže bolje pridružio blokaderima i Kurtiju u napadu na predsednika
NAKON teksta koji su zapadne službe dale Politiku i oglašavanja Kurtija, sad se javio i šef blokadera, Tonino Picula.
11. 04. 2026. u 14:16 >> 14:19
Komentari (23)