JAVITE SRPSKOJ DA JE VOLIM: Vučićeva poruka narodu u RS
REPUBLIKA Srpska i Srbija prvi put ove godine zajedno obilježavaju Sretenje, Dan državnosti Srbije i Dan državnosti Republike Srpske
Foto: T.S.
Predsednik Srbije u svom obraćanju poručio:
- Ja ću večeras da počnem time - javite Srpskoj da je volim. Nikada se nisam stideo to da kažem. Sve ove godine trudili smo se da pružamo ruku, da pružamo ruku i onima koji je nikada nisu hteli, sve što je njima dozvoljeno, nama nije dozvoljeno. sve što je njima oprošteno nama nije oprošteno.
Preporučujemo
"JAVITE SRPSKOJ DA JE VOLIM! JAVITE MOJOJ SRBIJI DA JE VOLIM VIŠE OD ŽIVOTA" Snažne Vučićeve poruke u Banjaluci
13. 02. 2025. u 17:23 >> 17:31
TRI KLjUČNE RAZLIKE: Paralela između tragedija u Švajcarskoj i Srbiji
05. 01. 2026. u 08:39
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (45)