SLEDEĆI PUT BIH MOGAO DA BUDEM U KUTIJI: Vilijam Voker hoće da ga sahrane u Račku, samo po toj prevari će ga i istorija pamtiti
NEKADAŠNjI šef posmatračke misije OEBS-a na Kosovu i Metohiji Vilijam Voker izjavio je da bi voleo da bude sahranjen u Račku.
Foto: EPA
Voker se juče opet obreo na mestu svog zločina, na godišnjicu navodnog masakra i tom prilikom mu je ponuđeno da postane počasni građanin tzv. Kosova.
On je odgovorio da želi da bude počasni građanin do kraja života, ali i posle da bude sahranjen na Kosovu.
- Imam osećaj da bih sledeći put kada me budete videli u Račku mogao da budem u kutiji. Bio bih ponosan što sam sahranjen u selu Račak - rekao je Voker, prenosi "Koha ditore".
Podsećamo, on je manipulisao leševima, što na Kosovu i Metohiji, što u El Salvadoru, tokom svoje karijere bavio se ili prikrivanjem zločina ili izmišljanjem masakara, a u zavisnosti od toga ko više plati, piše RT Balkan.
Nedavno je iz štampe izašla Vokerova knjiga posvećena Račku, za koju je Priština dala 70.000 evra.
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)